Mardan Palace

Turecki hotel Mardan Palace

Hotel Mardan Palace to połącznie luksusu, piękna oraz wygody. To pięciogwiazdowy obiekt z wystrojem zapierającym dech w piersiach, z trzema częściami sypialnianymi, z których każda ma swoją nazwę oraz niesamowitym basenem. Basen ten jest zarazem jednym z największych w całej Turcji, bowiem ma aż 60 tysięcy metrów kwadratowych, co pozwala tutaj także na płynięcie gondolą. Części sypialne natomiast mają swoje własne nazwy – Bahce, Europa oraz Anatolia – a każda z nich utrzymana jest w innym stylu.

Hotel Mardan Palace posiada aż 9 restauracji a carte wśród których znajduje się restauracja rosyjska, japońska, turecka, tajska czy nawet azerbejdżańska. Cały obiekt jest pełen przepychu, jak również nowoczesności i pozwala na prawdziwy relaks ( zwłaszcza w pokojach, które posiadają bezpośredni dostęp do basenu ).

Wieczorami zaś można zasiąść wygodnie do oglądania występów cyrkowych przedstawianych przez światowej sławy artystów czy też zachwycać się baletem najznakomitszych wirtuozów, co pozwala prawdziwie się zrelaksować i odpocząć.

Hotel ten posiada także piękny ogród, perfekcyjny serwis, a jego położenie pozwala na zachwyt krajobrazem oraz pięknem piaszczystej plaży znajdującej się nieopodal obiektu. Oczywiście do dyspozycji gości jest darmowe Wi-Fi, restauracja główna, a także basen z rybami śródziemnomorskimi.

Mardan Palace to obiekt niezwykły, wręcz bajkowy. Zabiegi spa, amfiteatr czy wieża Mardan to tylko niektóre z wielu atrakcji. Do dyspozycji gości jest aż 546 pokoi, zarówno pełnych blichtru i przepychu jak i tych w wersji oszczędnościowej. Wszystkie jednak są eleganckie i nowoczesne, posiadają klimatyzacje, łazienki wykończone marmurem, minibar oraz łącze internetowe.

Hotel oferuje także atrakcje dla dzieci oraz nastolatków. Są to między innymi : mini zoo, pokój gier czy dyskoteka. Oczywiście nie można zapomnieć o parku wodnym pełnym zjeżdżalni oraz programach animacyjnych. Dodatkowo płatna jest opieka nad dzieckiem, a w cenie pokoju wyposażenie dla najmłodszych.

O hotelu: travelplanet.pl – Mardan Palace