Mitsis la Vita

Hotel Mitsis la Vita na Rodos

Pięknie ulokowany czterogwiazdkowy hotel Mitsis la Vita przyciąga przede wszystkim zakochanych, imprezowiczów oraz całe paczki przyjaciół. Znajduje się on w północnej części wyspy, w centrum stolicy Rodos przy piaszczysto-kamienistej plaży ( około 30 metrów od morza ), 15 kilometrów za lotniskiem. Dodatkowym atutem jest bliskość Starego Miasta, do którego można wybrać się spacerem.

Obok Mitsis la Vita znajduje się pięciogwiazdkowy Hotel Mitsis Grand, do którego warto wybrać się na kolację. Najbliższy sklep ulokowany jest około 50 metrów dalej. Sam Mitsis la Vita posiada całodobową recepcję, lobby bar, bezpłatne Wi-Fi oraz restaurację serwującą śniadania. Pokoje są tu dwuosobowe, z tym że istnieje możliwość jednej dostawki. Znajduje się w nich lodówka, radio, telefon oraz TV-SAT. Odwiedzający mogą indywidualnie korzystać z klimatyzacji a za dopłatą możliwe jest wynajęcie pokoju z balkonem. W łazience znajduje się prysznic lub wanna oraz suszarka.

Hotel oferuje śniadania w formie bufetu, obiadokolacje serwowane są zaś w hotelu sąsiednim. Co ciekawe do kolacji należy się odpowiednio przygotować, bowiem obowiązkowy jest tu strój formalny.

Z dwóch basenów z wodą morską bezpłatnie można korzystać w hotelu Mitsis Grand, a także z basenu krytego, w którym jest woda słodka. Odpłatne są zaś takie atrakcje jak siłownia, sala fitness, czy też kort tenisowy.

Opinie dotyczące hotelu są bardzo pozytywne, zwłaszcza jeśli chodzi o jego ulokowanie oraz o życzliwość personelu. Bliskość morza rekompensuje brak basenu przy samym Mitsis la Vita, a kilka kroków na starówkę wpisaną na Listę UNESCO dodatkowo zachęca do wyboru tego obiektu.

Zdjęcie: tripadvisor.com