Albatros Palace

Hotel Albatros Palace w Hughadzie

Hotel Albatros Palace Resort to unikalny i niezwykle elegancki hotel gwarantujący wysoki standard. Znajduje się on w Hurghadzie, niedaleko rajskiej plaży, a wokół otacza go zadbany ogród. Ulokowany jest on na dużym terenie, posiada aż 4 baseny – kompleks ten ma powierzchnię 9 tysiąca metrów kwadratowych. Hotel posiada ofertę all inclusive, a w 2016 roku otrzymał on Żagiel Itaki za najwyższą jakość usług.

Gdzie znajduje się hotel?

Albatros Palace znajduje się 15 kilometrów od centrum Hurghady i około 10 kilometrów od lotniska znajdującego się w tym samym mieście. Z portu lotniczego można zamówić transfer zbiorowy, czyli lotnisko-hotel-lotnisko. Obok hotelu znajduje się piękna piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza, na której można cudownie wypocząć.

Hotel i jego atrakcje

Albatros Palace to pięciogwiazdkowy hotel, który posiada aż 621 pokoi rozlokowanych na dwóch piętrach, lobby, restauracje bufetowe oraz całodobową recepcję. Można tu skosztować kuchni włoskiej, śródziemnomorskiej, azjatyckiej, marokańskiej, niemieckiej i meksykańskiej. W restauracjach znajdują się foteliki dla dzieci, goście zaś mogą korzystać także z baru przy basenie, baru Oriental Palace, baru Terrace oraz dwóch kawiarni. Dodatkowo czeka tu disco-bar Le Pasha, sklepiki różnorakie i taras z niezapomnianym widokiem na morze i ogród. W zaś lobby można skorzystać z bezpłatnego internetu.

Goście mogą korzystać nie tylko z basenów, ale również z zewnętrznego jacuzzi, miniaquaparku, kortu tenisowego znajdującego się nieopodal, boiska do siatkówki plażowej oraz placu zabaw dla dzieci. Wieczorem odbywają się tu animacja dla dzieci i dorosłych oraz za opłatą można korzystać z centrum spa, czy też z Jungle Aqua Park. Hotel posiada bardzo pozytywne opinie. Goście są zadowoleni przede wszystkim z pięknego wystroju, obsługi, różnorakich atrakcji oraz dbałości o czystość. To wszystko sprawia, że chce się tutaj wracać.

Zdjęcia i opinie o hotelu – https://pl.tripadvisor.com/Hotel_Review-g297549-d1157092-Reviews-Albatros_Palace_Resort-Hurghada_Red_Sea_and_Sinai.html