Club Lapethos

Hotel Club Lapethos na Cyprze

Club Lapethos to hotel ulokowany w kameralnej miejscowości Lapta w regionie Kyrenii na Cyprze. Wystarczy przejść tunelem by zjawić się na pięknej plaży, gdzie można poleniuchować i nacieszyć się słońcem. Leżaki i parasole są do użytku odwiedzających zupełnie bezpłatnie. Hotel znajduje się 45 kilometrów od lotniska Ercan.

Czterogwiazdkowy Club Lapethos został wybudowany w 1990 roku, a odrestaurowano go w 2009. Składa się on z kilku budynków – Rosa, Tropicana, Camelia Court oraz Olivia Court. Można wynająć pokój standardowy lub też bungalow. Pierwsze znajdują się w budynkach Olivia oraz Tropicana, drugie zaś w Camelia i Rosa. Hotel dysponuje łącznie 249 pokojami. Pokoje standardowe wyposażone są w łazienkę, TV-Sat, mini bar, sejf, telefon, balkon lub też balkon francuski, bungalowy natomiast różnią się jedynie nieco skromniejszym standardem.

Hotel zapewnia wiele atrakcji. Bezpłatnie można korzystać z basenu odkrytego oraz krytego i szaleć bez ograniczeń na zjeżdżalniach w aqua parku. Przy basenie znajdują się leżaki, parasole i materace do użytku gości, a także siłownia oraz sauna. O całodobową rozrywkę dbają animatorzy, a dobrze bawić można się również grając w rzutki, czy też próbując sił w tenisie stołowym. Za dodatkową opłatą warto odwiedzić łaźnię turecką czy salon masażu. Na aktywnych czekają zaś przeróżne sporty wodne, które pozwolą poczuć wakacyjny klimat.

Dla dzieci przygotowano przystosowany dla nich basen oraz aż osie zjeżdżalni w aqua parku, z których każda gwarantuje udaną zabawę. Na życzenie można poprosić o opiekunkę, która pobawi się z dziećmi, jest to jednak dodatkowo płatne. Na milusińskich czeka także plac zabaw oraz mini klub.

W hotelu znajduje się jedna restauracja główna oraz pięć barów. Wyżywienie w formie all inclusive obejmuje śniadania, obiady, kolacje oraz przekąski. Wszystko w formie bufetu. Od dziesiątej rano do północy podawane są także lokalne alkohole.

Ogromną zaletą hotelu jest jego położenie. Znajduje się on między górami, a morzem co zapewnia wspaniałe widoki oraz udane zdjęcia. Bardzo blisko jest także do miejscowości, w których można wspaniale spędzić dzień zwiedzając. Opinie dotyczące hotelu są pozytywne, personel regularnie dba o czystość, a standard jest zapewniony.

O hotelu: travelplanet.pl – Lapethos Resort Hotel SPA
Zdjęcie: lapethosresort.com