Sentido Apollo Palace

Hotel Sentido APollo Palace na Korfu

Sentido Apollo Palace to niezwykły hotel na Korfu, który przypomina rajski ogród. Mnóstwo tu oleandrów, drzew oliwnych oraz bugenwilli. Miejsce to zostało stworzone do relaksu i błogiego leniuchowania. Ogrom atrakcji sprawia, że nie sposób się tutaj nudzić. Poza tym na gości czeka także, oddalona jedynie 100 metrów od hotelu, plaża z łagodnym zejściem do morza.

Położenie i oferta hotelu Sentido Apollo Palace

Santido Apollo Palace znajduje się około 200 metrów od centrum Mesongi i 20 kilometrów od portu lotniczego Korfu. To pięciogwiazdowy hotel, który oferuje gościom aż 305 pokoi, eleganckie i przestronne lobby, całodobową recepcję oraz restaurację główną serwującą potrawy z całego świata. Ponadto hotel ten posiada taras z widokiem na ogród. basen i oferuje takie atrakcje jak kort tenisowy z oświetleniem, plac zabaw dla dzieci czy animacje.

Sentido Apollo Palace – opinie klientów

Według opinii klientów dostępnych w internecie hotel jest ceniony za świetną obsługę, wyjątkowy widok, ogród oraz animacje zarówno dla najmłodszych, jak i dla starszych gości. Urozmaicone jedzenie, komfort oraz prywatność także mają wpływ na pozytywne oceny odwiedzających. Jednym zdaniem – warto go wybrać na swoje wymarzone wakacje.

Sentido Apollo Palace to wyjątkowe miejsce, które zostało sprawdzone przez wielu gości z całego świata. Oferuje ono liczne atrakcje, a widoki na długo pozostają w pamięci. Niewątpliwym atutem jest prześliczny ogród,  jak również pobliska plaża. Pobyt tutaj na pewno będzie można zaliczyć do udanych, zwłaszcza, że Korfu to genialny kierunek na wymarzone wakacje.

Zdjęcia i opinie o hotelu – https://pl.tripadvisor.com/Hotel_Review-g1073595-d496257-Reviews-SENTIDO_Apollo_Palace-Messonghi_Corfu_Ionian_Islands.html