Yavor Palace

Hotel Yavor Palace w Słonecznym Brzegu

Yavor Palace to piękny czterogwiazdkowy hotel w Bułgarii, ulokowany w centrum, dokładnie 20 metrów od wybrzeża Słonecznego Brzegu. Wystarczy przejść przez ulicę by dostać się do szerokiej i piaszczystej plaży pełnej złotego piasku i gorącego słońca. Hotel znajduje się około 40 kilometrów od lotniska Burgas. Obok zaś posiada liczne restauracje, bary czy też supermarket.

Yavor Palace powstał w 2005 roku, posiada on cztery piętra, na których łącznie można znaleźć aż 200 pokoi. 28 z nich to pokoje rodzinne, natomiast apartamentów jest 12. W standardowych pokojach można znaleźć telewizor, mini bar, telefon, klimatyzacja oraz dodatkowo płatny sejf. Mają one powierzchnię 27 metrów kwadratowych i posiadają taras lub balkon. Na terenie hotelu prosperuje również wypożyczalnia samochodów.

Goście mogą korzystać z basenu, na którym czekają leżaki i parasole, a także z salonu manicure/pedicure, z tym że jest to atrakcja dodatkowo płatna. Zrelaksować można się korzystając z sauny, jacuzzi, czy też wybierając się na masaż. Świetną zabawę gwarantuje karaoke bar, a na aktywnych na plaży czekają sporty wodne.

W ofercie all inclusive zawiera się śniadanie, lunch oraz obiad. Wszystkie posiłki wydawane są w formie bufetu. Dostępne są napoje alkoholowe lokalne oraz te bez alkoholu. Można skosztować również alkoholi importowanych, z tym że są one dodatkowo płatne i podaje się je od godziny 9 do 23.

Opinie dotyczące hotelu są różne, jednakże większość osób wraca zadowolonych z podróży. Personel dba o czystość, a widoki są niezapomniane. W pokojach można korzystać z Wi-Fi. Yavor Palace jest doskonałym rozwiązaniem dla młodych osób, dla których wakacje nie ograniczają się do pobytu jedynie na plaży czy hotelu, lecz również w pobliskich restauracjach czy dyskotekach, gdzie można bawić się do białego rana.

Zdjęcia i opinie hotelu – https://pl.tripadvisor.com/Hotel_Review-g499086-d612559-Reviews-Yavor_Palace-Sunny_Beach_Burgas_Province.html